Express Van

NOWY EXPRESS VAN

leasing 103% na 3 lata z pakietem ubezpieczeń za 2,9%*
915 zł netto / miesiąc
już od 61 500 zł
zapytaj o ofertę
Express Van - samochód dostawczy

Skutecznie - dla profesjonalistów

Praktyczne i solidne Nowe Renault Express Van jest doskonałym towarzyszem w wykonywaniu codziennych obowiązków. Dzięki obrotowej przegrodzie, możesz zwiększyć przestrzeń ładunkową do 3,7 m3. Co jeszcze? Dzięki 1,91 m długości ładunkowej z pełną przegrodą, Nowe Renault Express Van oferuje 3,3 m3 pojemności ładunkowej oraz najlepszy stosunek długości użytkowej do długości całkowitej w swojej kategorii.

Dopasuj Express Vana do swojego biznesu

Express Van - samochód dostawczy

Nowoczesne technologie

Ergonomiczne wnętrze w połączeniu największą liczbą schowków (48l) oraz wzmocnionymi fotelami, gwarantują komfort i praktyczność. Z łatwością podłączysz swój smartfon, aby wyświetlić wszystkie informacje bezpośrednio na 8’’ ekranie centralnym Nowego Renault Express Van, dzięki systemowi multimedialnemu EASY LINK. W podróży, możesz swobodnie korzystać z systemów wspomagania jazdy, aby pewnie i bezpiecznie wykonywać wszelkie manewry. 

Youtube jest nieaktywny. Zezwól na umieszczanie plików cookies dotyczących mediów społecznościowych w celu uzyskania dostępu do treści wideo.więcej informacji

Youtube jest nieaktywny. Zezwól na umieszczanie plików cookies dotyczących mediów społecznościowych w celu uzyskania dostępu do treści wideo.więcej informacji

*Podana cena katalogowa dotyczy wersji Business 1.3 TCe 100 Euro6 i jest wyrażona w polskich złotych netto. Stan oferty na 20.04.2021. Spalanie od 4,6 do 6,8 l/100km. Emisja od 121 do 155 g/km, zgodne z pomiarem WLTP. Leasing 103% na 3 lata to przykladowa suma oplat leasingowych dla przedsiebiorstw. Calkowita suma oplat wynosi 103% przy nastepujacych parametrach: wplata wlasna 10%, wartosc wykupu 10%, okres umowy 36 miesiecy. Szczególowe warunki leasingu oferowanego przez RCI Leasing Polska Sp. z o.o. dostepne u Autoryzowanych Partnerów Renault. Roczny pakiet ubezpieczeniowy (AC, OC, NW, Assistance) w cenie 2,9% wartosci samochodu w Programie RENAULT-PZU lub RENAULT- ERGO HESTIA dla modelu Express VAN. Ubezpieczenie skierowane jest do Klientów Indywidualnych oraz Malych i Srednich Przedsiebiorstw.