Samochód dostawczy Renault Kangoo Express

Wyposażenie

Renault KANGOO Express

Wyposażenie Renault KANGOO Express

Poznaj wyposażenie w podziale na kategorie

Renault - KANGOO Express Wnętrze

3 miejsca z przodu

Dzięki fotelowi kierowcy oraz 2-miejscowej kanapa pasażera, Renault KANGOO Express oferuje 3 pełnowymiarowe siedzenia z przodu. Pod siedziskiem kanapy znajduje się obszerny schowek, natomiast niezależnie składane oparcia mogą służyć jako stolik lub ułatwienie przewiezienia długich przedmiotów. 

Renault - KANGOO Express Przegroda

Składany fotel pasażera

Aby uzyskać płaską podłogę oraz wydłużyć powierzchnię ładunkową, można złożyć przedni fotel pasażera. Możesz wtedy uzyskać długość 2,1 m, 2,5 m lub 2,9 m, w zależności od wybranej wersji. 

Renault KANGOO Express Maxi Powiększona kabina

Powiększona kabina

Z Renault KANGOO Express Maxi Powiększona kabina nie będziesz musiał(a) wybierać między przewozem osób, a transportem towarów. Dzięki składanej kanapie tylnej, Renault KANGOO Express Maxi Powiększona kabina oferuje wyjątkowe możliwości konfiguracji. Możesz podróżować w grupie 5 osób i mieć do dyspozycji 2,4 m3 pojemności użytkowej. 

Przegrody

Przegroda rurkowa, pełna z blachy, oszklona, okratowana? Wybierz z naszej szerokiej oferty przegród. 

Renault - KANGOO Express - Przegroda odchylana

Przegroda odchylana

Chcesz przewieść długie przedmioty i jednocześnie zapewnić sobie bezpieczeństwo podczas jazdy? Ruchoma kratka działowa z kraty to proste. 

Renault - KANGOO Express - Klapa dachowa

Przesuwana klapa dachowa

Dzięki przesuwanej klapie dachowej, możesz przewozić pionowo długie i wielkogabarytowe przedmioty. Skorzystaj z otworu o długości 47 cm i szerokości do 1 m. 

Renault - KANGOO Express - Branża budowlana

Zwiększona ładowność użytkowa

Chcesz przewozić jeszcze więcej? Opcja z powiększoną ładownością sprawi, że maksymalna ładowność Twojego Renault KANGOO Express zmieni się z 650 na 800 kg.

Renault - KANGOO Express - Wyposażenie

Schowek przedni

Dzięki dużej pojemności (15 litrów), można do niego schować laptopa, a nawet kask. 

 

Dostępne w zależności od wersji lub opcji.

Renault - KANGOO Express - Wyposażenie

Schowek w desce rozdzielczej

Łatwo dostępny, można w nim trzymać długopisy, notatniki, formularze w formacie A4.

 

Dostępne w zależności od wersji lub opcji. 

Renault - KANGOO Express - Wyposażenie

Moduł w konsoli środkowej z podłokietnikiem

Ten praktyczny schowek zapewni porządek. Kubek, butelka do 1,5 l, CD... Wszystko w największym porządku.

 

Dostępne w zależności od wersji lub opcji.

Renault - KANGOO Express - Wyposażenie

Półka sufitowa

W kabinie, nad przednią szybą znajduje się szeroka i głęboka przestrzeń!

 

Dostępne w zależności od wersji lub opcji.

Renault KANGOO Express - technologia

Kamera i czujnik cofania

Kamera cofania, doskonała do wykonywania manewrów, przekazuje obraz tego co się dzieje za samochodem na ekran nawigacji R-LINK lub w wewnętrznym lusterku wstecznym. Kamera cofania, doskonała do wykonywania manewrów, przekazuje obraz tego co się dzieje za samochodem na ekran nawigacji R-LINK lub w wewnętrznym lusterku wstecznym. 
Jako uzupełnienie kamery cofania, podczas wykonywania manewru, czujnik wykrywa ewentualne przeszkody i ostrzega kierowcę serią krótkich sygnałów, których częstotliwość zwiększa się w miarę zbliżania do przeszkody. 

Renault - KANGOO Express - Ruszanie pod górę

System wspomagania ruszania pod górę

Szczególnie przydatny, gdy samochód jest mocno obciążony, system wspomagania ruszania pod górę pozwala bezpiecznie ruszyć.


Dostępne w zależności od wersji lub opcji.

Tryb „ECO”

Chcesz jeździć oszczędniej i odpowiedzialnej? Nic prostszego! Włącz tryb ECO za pomocą przycisku znajdującego się obok hamulca ręcznego, aby zmniejszyć zużycie do 10%.

 

Dostępne w zależności od wersji lub opcji.

Renault - KANGOO Express - Czujnik deszczu

Czujnik światła i deszczu

Czujniki, usytuowane na szybie przedniej Renault KANGOO Express w okolicy lusterka wstecznego, powodują automatyczne włączenie świateł, gdy zapada zmrok oraz włączenie wycieraczek, gdy zaczyna padać deszcz.

 

Dostępne w zależności od wersji lub opcji. 

System multimedialny R-LINK Evolution

Dzięki nowoczesnemu interfejsowi i szczególnie dopracowanej grafice, dotykowy system multimedialny R-LINK Evolution umożliwia swobodny dostęp do innowacyjnych i praktycznych funkcji: nawigacja Tom Tom, wbudowane aplikacje (e-mail, R-LINK Tweet, Pogoda, Renault Assistance...), zestaw głośnomówiący Bluetooth, rozpoznawanie mowy...

 

Dostępne w zależności od wersji lub opcji. 

Renault KANGOO Express w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

KANGOO E-TECH ELEKTRYCZNE
KANGOO E-TECH ELEKTRYCZNE
już od 121 490 zł
TRAFIC
TRAFIC
już od 86 000 zł
Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej