Zasięg i ładowanie Renault KANGOO Z.E.

Samochód elektryczny Renault Kangoo Z.E.
Renault KANGOO Z.E. ładowanie

Bateria Z.E. 33

Z baterią Z.E. 33 możesz przejechać 200 km w rzeczywistych warunkach Twoim Renault KANGOO Z.E., bez doładowywania.

Ciesz się samochodem w 100% elektrycznym, wykorzystując nasz interaktywny symulator

Twój rzeczywisty zasięg będzie zależał od wielu czynników:

Renault KANGOO Z.E. Prędkość

Prędkość

Im większa prędkość jazdy, tym większa ilość energii potrzebna do jej utrzymania. 

Renault KANGOO Z.E. Styl jazdy

Styl jazdy

Korzystaj z technologii Z.E. takich jak odzyskiwanie energii podczas hamowania, aby zwiększyć zasięg.

Renault KANGOO Z.E. Transportowany ciężar

Przewożony ładunek

Obciążenie samochodu wpływa na zasięg.

Biorąc to pod uwagę, Renault KANGOO Z.E. jest idealnym narzędziem do dostaw ostatniego kilometra.

Renault KANGOO Z.E. Warunki klimatyczne

Warunki klimatyczne

Bateria Z.E. zapewnia średnio zasięg około 300 km latem oraz 200 km zimą.

Naładuj baterie w prosty sposób

Naładuj swoje Renault KANGOO Z.E. u siebie, w firmie lub na publicznej stacji ładowania: to proste!

KANGOO Z.E.

Otwórz klapkę znajdującą się pod logo na osłonie chłodnicy i podłącz swoje KANGOO Z.E. Rano będziesz już miał pełny akumulator!   

Dzięki Wallbox i nowej ładowarce 7 kW, uzyskasz 200 km zasięgu w warunkach rzeczywistych w zaledwie 6 godzin. 

Naładuj swoje KANGOO Z.E. w ciągu 7-10 godzin, dzięki kablowi do ładowania okazjonalnego. Możesz również dzięki niemu podłączyć samochód do gniazda typu Green'up™.

Nie masz w pobliżu żadnej stacji ładowania? Możesz się podłączyć też do standardowego elektrycznego gniazda domowego 220 V. W ten sposób odzyskać 25 km zasięgu w ciągu 3 godzin ładowania, a pełne naładowanie baterii uzyskać po 10-12 godzinach.

Renault KANGOO Z.E. Akcesoria

Naładuj do pełna swoje Renault KANGOO Z.E. w 6-9 godzin (w zależności od mocy ładowarki), korzystając z ładowarki Wallbox.

Wallbox o mocy 7 kW umożliwi Ci najszybsze naładowanie samochodu - pełne naładowanie zajmuję 6 godzin.

Dzięki opcjonalnemu kablowi do ładowania okazjonalnego możesz naładować Renault KANGOO Z.E. za pomocą gniazda Green'up ™ Access w 12 godzin.

KANGOO Z.E. Piktogram

Na trasie, przy publicznej stacji ładowania

Na ogólnodostępnej stacji ładowania, specjalnych parkingach lub w centrach handlowych, możesz naładować Twoje Renault KANGOO Z.E. do pełna w ciągu 6 godzin (w zależności od dostępnej mocy ładowarki). A w godzinę odzyskasz do 35 km zasięgu.

Zaawansowane technologie zwiększające zasięg

kangoo ze silnik bateria

1) Odzyskiwanie energii podczas hamowania: akumulator jest ładowany po zdjęciu nogi z pedału gazu lub po wciśnięciu pedału hamulca.      

2) Pompa ciepła: połączona z układem klimatyzacji, wytwarza ciepło lub obniża temperaturę w kabinie. Działa na zasadzie odwróconej klimatyzacji i może pełnić funkcję zarówno ogrzewania, jak i chłodzenia bez zmniejszania zasięgu samochodu.

3) Opony zmniejszające zużycie energii: dzięki niskim oporom toczenia przyczyniają się do zwiększenia zasięgu bez pogorszenia przyczepności czy parametrów hamowania.

4) Wskaźnik oszczędnej jazdy: umieszczony na tablicy rozdzielczej, informuje kierowcę, czy samochód jest aktualnie w fazie zużywania, czy też odzyskiwania energii.

5) Tryb Eco: włączenie powoduje zmniejszenie mocy silnika i wydłuża zasięg.

6) Wstępne chłodzenie/nagrzewanie samochodu:umożliwia zaprogramowanie podgrzania lub schłodzenia kabiny w fazie ładowania akumulatora Kangoo Z.E. Potrzebna energia zostanie pobrana z sieci, a nie z akumulatora.

7) Ładowarka 7 kW: w ciągu godziny pozwala uzyskać zasięg 35 km z terminala naściennego Wallbox 32 A/7,4 kW przy dodatniej temperaturze na zewnątrz

Renault KANGOO Z.E. w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

KANGOO Express
KANGOO Express
już od 71 800 zł
TRAFIC
TRAFIC
już od 85 000 zł
Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej