Master E-Tech elektryczny furgon elektryczny

bateria i ładowanie
RENAULT MASTER E-TECH ELEKTRYCZNY

  • Master E-Tech elektryczny akumulator Z.E. 33

Akumulator Z.E. 33 nowej generacji

Z naszym akumulatorem Z.E. 33 nowej generacji, Master E-Tech elektryczny umożliwia przejechanie 120 km w rzeczywistych warunkach*, bez konieczności doładowania akumulatora.

Czynniki wpływające na zasięg

Podobnie jak w pojazdach wyposażonych w silnik spalinowy, zużycie energii w samochodzie elektrycznym zależy od wielu czynników.

Renault Master E-Tech elektryczny prędkość

Prędkość

Im większa prędkość jazdy, tym większa ilość energii potrzebna do jej utrzymania.

Renault Master E-Tech elektryczny styl jazdy

Styl jazdy

Wykorzystanie technologii elektrycznych, takich jak zwalnianie czy hamowanie odzyskowe, pozwala zwiększyć zasięg.

Renault Master E-Tech elektryczny

Topografia

Jazda pod górę powoduje zwiększenie zużycia energii elektrycznej i zmniejszenie zasięgu. Przy zjeżdżaniu następuje odzyskiwanie energii.

Renault Master E-Tech elektryczny warunki klimatyczne

Warunki klimatyczne

Użycie ogrzewania i klimatyzacji wpływa na zasięg.

Przeprowadź symulację zasięgu i czasu ładowania Twojego Nowego ZOE

Wprowadź podstawowe dane dotyczące auta i sposobu jego użytkowania, aby oszacować zasięg Twojego Master E-Tech elektryczny.

Wprowadź dane na temat poziomu naładowania akumulatora, aby oszacować czas ładowania.

Wydłuż czas pracy swojego akumulatora

  • Master E-Tech elektryczny

1) Odzyskiwanie energii podczas hamowania: akumulator ładuje się, gdy tylko zdejmiesz nogę z pedału przyspieszenia, ale także po wciśnięciu hamulca.

 

2) Opony zmniejszające zużycie: dzięki niewielkim oporom toczenia, przyczyniają się do zapewnienia lepszego zasięgu bez ograniczenia przyczepności czy jakości hamowania.

 

3) Tryb Eco: włączając ten tryb, trzymasz na wodzy silnik, aby móc jeździć jeszcze dłużej (mniej nagłe przyspieszenie oraz prędkość maksymalna 80 km/h).

 

4) Ładowarka 7kW: naładuj akumulator w zaledwie 6 godzin, dzięki Wallbox 32A/7kW. Klapka gniazda ładowania znajduje się z prawej strony kabiny i jest łatwo dostępna.

Naładuj MASTER Z.E. gdziekolwiek jesteś!

Master E-Tech elektryczny ładowanie w firmie lub w domu

W pracy lub w domu

Za sprawą gniazda Wallbox o mocy 7 kW uzyskasz 120 km rzeczywistego zasięgu w zaledwie 6 godzin. 

Master E-Tech elektryczny ładowanie z publicznej stacji ładowania

W sieci publicznych terminali ładowania

W zależności od dostępnej mocy ładowarki, Twój Master E-Tech elektryczny naładuje się do pełna w przeciągu od 6 (Wallbox 7 kW) do 11 (Wallbox 3,7 kW) godzin. Podczas godziny ładowania na drogach publicznych, w niektórych centrach handlowych lub na parkingach odzyskasz do 25 km zasięgu. 

Renault MASTER Z.E. w szczegółach

* Zasięg powyżej 80 km z uwzględnieniem trudnych warunków jazdy (duże obciążenie, jazda w centrum miasta przy częstych postojach, warunki zimowe). Zużycie w warunkach rzeczywistych zależy również od wyposażenia, stylu prowadzenia kierowcy oraz ukształtowania terenu. Zasięg skorelowany z NEDC (New European Driving Cycle, europejska norma dotycząca pomiarów emisji oraz spalania) wynosi 193 km. 

Nasza witryna i jej partnerzy używają plików cookie do pomiaru odbiorców i wydajności witryny, aby wyświetlać reklamy i spersonalizowane i/lub geolokalizowane treści oraz aby umożliwić interakcję z naszymi treściami za pośrednictwem sieci społecznościowych. Swoje wybory możesz zmienić w dowolnym momencie, przechodząc do sekcji „Cookies” na naszej stronie.

dowiedz się więcej