Express Van

NOWE RENAULT EXPRESS VANskutecznie - dla profesjonalistów

już od 48 950 zł

Praktyczny samochód dostawczy, po prostu

Dzięki asymetrycznym drzwiom tylnym, otwieranym o 180°, pojemności użytkowej 3,3 m3 oraz długości przestrzeni ładunkowej 1,91 m (z pełną przegrodą), Express Van jest przykładem najlepszego stosunku długości ładunkowej do całkowitej długości samochodu. Dzięki składanemu siedzeniu pasażera i odchylanej przegrodzie z kraty, możesz przewieźć nawet 3,7m3  towaru. Przesuwne drzwi boczne oferują rekordową szerokość otworu bocznego wynoszącą 716 mm, znacznie ułatwiając dostęp do przestrzeni ładunkowej.  

kształt

Wybierz wersję Express Van dopasowaną do Twoich potrzeb

furgonetka

furgonetka

już od 48 950 zł

wyposażenie

Po prostu praktyczne

Kamera Permanent Rear View Express Van

Kamera Permanent Rear View

Ekran cyfrowy - zamiast wewnętrznego lusterka wstecznego - pozwala wyświetlić widok rejestrowany* przez kamerę zainstalowaną z tyłu samochodu. Naprawdę praktyczne wyposażenie w wersjach nieprzeszklonych! 

 

* W średniej i dużej odległości.

Lusterko szerokokątne Express Van

Lusterko szerokokątne

Aby zapewnić większy komfort i bezpieczeństwo, możesz powiększyć swoje pole widzenia z prawej strony korzystając z lusterka szerokokątnego zamontowanego w osłonie przeciwsłonecznej pasażera. Pozwala ono zobaczyć to, co zakrywa przegroda z blachy. 

System kontroli martwego pola Express Van

System kontroli martwego pola

Sygnalizator świetlny umieszczony na każdym zewnętrznym lusterku wstecznym ostrzega, gdy inny samochód znajdzie się w martwym polu Twojego Express Van.

  • Alt Image C29

Adaptacje

Nasze rozwiązania dla firm

Skorzystaj ze spersonalizowanych adaptacji dopasowanych do wymogów Twoich i Twojej firmy.

spersonalizuj swojego Express Van

rozwiązania dla wszystkich branż

RÓŻNE MOŻLIWOŚCI ZABUDÓW, W ZALEŻNOŚCI OD WYKONYWANEGO ZAWODU

  • Alt Image C29

Transport towarów

Przesyłki kurierskie lub transport łatwo psujących się artykułów? Poznaj nasze dedykowane rozwiązania:

 

  • Komora izotermiczna lub chłodnicza 
  • Transport przesyłek
  • Alt Image C29

Budownictwo - prace wykończeniowe

Rzemieślnicy lub przedsiębiorstwa robót drogowych, budowlanych lub prac wykończeniowych, projektanci terenów zielonych lub samorządy lokalne? Mamy rozwiązanie dla każdego! 

 

  • Samochód warsztatowy

Nowe Renault Express Van w szczegółach

Chcesz poznać aktualną ofertę?

Znajdź najbliższego dealera

lub
miniDealocMap

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Nasza witryna i jej partnerzy używają plików cookie do pomiaru odbiorców i wydajności witryny, aby wyświetlać reklamy i spersonalizowane i/lub geolokalizowane treści oraz aby umożliwić interakcję z naszymi treściami za pośrednictwem sieci społecznościowych. Swoje wybory możesz zmienić w dowolnym momencie, przechodząc do sekcji „Cookies” na naszej stronie.

dowiedz się więcej