OFERTA RENAULT BUSINESS PLAN

dopasowana do Twojej firmy

Clio

Renault Clio

Już od 842 zł netto / mies. w Renault Business Plan - niska rata dla Twojej firmy!

 

Skorzystaj z leasingu od 101%.

 

Ubezpieczenie 1,9% przy wyborze finansowania Mobilize Financial Services.

skonfiguruj
Captur

Renault Captur

Już od 824 zł netto / mies. w Renault Business Plan - niska rata dla Twojej firmy!

 

Skorzystaj z leasingu od 101%.

skonfiguruj
Arkana

Renault Arkana

Już od 1109 zł netto / mies. w Renault Business Plan - niska rata dla Twojej firmy!

 

Skorzystaj z leasingu od 101%.

 

Ubezpieczenie 1,9% przy wyborze finansowania Mobilize Financial Services.

skonfiguruj
Austral

Renault Austral

Już od 1207 zł netto / mies. w Renault Business Plan - niska rata dla Twojej firmy!

 

Skorzystaj z leasingu od 101%.

 

Ubezpieczenie 1,9% przy wyborze finansowania Mobilize Financial Services.

skonfiguruj
Espace

Renault Espace

Już od 1599 zł netto / mies. w Renault Business Plan - niska rata dla Twojej firmy!

 

Skorzystaj z leasingu od 101%.

 

Ubezpieczenie 1,9% przy wyborze finansowania Mobilize Financial Services.

skonfiguruj

Clio

Miesięczne raty netto dla modelu Renault Clio w ofercie Renault Business Plan LIGHT/FULL dla przedsiębiorców na 48 miesięcy z całkowitym limitem przebiegu 60000 km i opłatą wstępną 10%. Szczegółowe warunki Renault Business Plan oferowanego przez RCI Leasing Polska Sp. z o.o. dostępne u Autoryzowanych Partnerów Renault. Wysokość raty zależy m.in. od okresu kredytowania, wysokości wpłaty własnej i wybranego limitu kilometrów. Leasing od 101% to przykładowa suma opłat leasingowych dla przedsiębiorstw. Szczegółowe warunki leasingu oferowanego przez RCI Leasing Polska Sp. z o.o. (Mobilize Financial Services) dostępne u Autoryzowanych Partnerów Renault. Zawarcie umowy leasingu uzależnione jest od posiadania zdolności leasingowej. Mobilize Financial Services to marka handlowa dla RCI Banque S.A. Oddział w Polsce i RCI Leasing Polska Sp. z o.o. Roczny pakiet ubezpieczeniowy (AC, OC, NW, Assistance) w cenie 1,9% wartości samochodu w Programie RENAULT-PZU, RENAULT- ERGO HESTIA, RENAULT-ALLIANZ, RENAULT-WARTA dla pojazdów osobowych marki Renault. Promocyjne ubezpieczenie dostępne jest przy skorzystaniu z oferty finansowania oferowanej przez Mobilize Financial Services (marka handlowa dla RCI Banque S.A. Oddział w Polsce i RCI Leasing Polska Sp. z o.o.) i skierowane jest do Klientów Indywidualnych oraz Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Do ceny mogą zastać naliczone ewentualne zwyżki z tytułu użytkowania pojazdu.

 

Captur

Miesięczna rata netto dla modelu Renault Captur w ofercie Renault Business Plan LIGHT dla przedsiębiorców na 48 miesięcy z całkowitym limitem przebiegu 60000 km i opłatą wstępną 10%. Wysokość raty zależy m.in. od okresu kredytowania, wysokości wpłaty własnej i wybranego limitu kilometrów. Szczegółowe warunki Renault Business Plan oferowanego przez RCI Leasing Polska Sp. z o.o. dostępne u Autoryzowanych Partnerów Renault. Wysokość raty zależy m.in. od okresu kredytowania, wysokości wpłaty własnej i wybranego limitu kilometrów. Leasing od 101% to przykładowa suma opłat leasingowych dla przedsiębiorstw. Szczegółowe warunki leasingu oferowanego przez RCI Leasing Polska Sp. z o.o. (Mobilize Financial Services) dostępne u Autoryzowanych Partnerów Renault. Zawarcie umowy leasingu uzależnione jest od posiadania zdolności leasingowej. Mobilize Financial Services to marka handlowa dla RCI Banque S.A. Oddział w Polsce i RCI Leasing Polska Sp. z o.o.

 

Arkana

Miesięczna rata netto dla modelu Renault Arkana w ofercie Renault Business Plan LIGHT/FULL dla przedsiębiorców na 48 miesięcy z całkowitym limitem przebiegu 60000 km i opłatą wstępną 10%. Szczegółowe warunki Renault Business Plan oferowanego przez RCI Leasing Polska Sp. z o.o. dostępne u Autoryzowanych Partnerów Renault. Leasing od 101% to przykładowa suma opłat leasingowych dla przedsiębiorstw. Szczegółowe warunki leasingu oferowanego przez RCI Leasing Polska Sp. z o.o. (Mobilize Financial Services) dostępne u Autoryzowanych Partnerów Renault. Zawarcie umowy leasingu uzależnione jest od posiadania zdolności leasingowej. Mobilize Financial Services to marka handlowa dla RCI Banque S.A. Oddział w Polsce i RCI Leasing Polska Sp. z o.o.Roczny pakiet ubezpieczeniowy (AC, OC, NW, Assistance) w cenie 1,9% wartości samochodu w Programie RENAULT-PZU, RENAULT- ERGO HESTIA, RENAULT-ALLIANZ, RENAULT-WARTA dla pojazdów osobowych marki Renault. Promocyjne ubezpieczenie dostępne jest przy skorzystaniu z oferty finansowania oferowanej przez Mobilize Financial Services (marka handlowa dla RCI Banque S.A. Oddział w Polsce i RCI Leasing Polska Sp. z o.o.) i skierowane jest do Klientów Indywidualnych oraz Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Do ceny mogą zastać naliczone ewentualne zwyżki z tytułu użytkowania pojazdu. 

 

Austral

Miesięczna rata netto dla modelu Renault Austral w ofercie Renault Business Plan LIGHT/FULL dla przedsiębiorców na 48 miesięcy z całkowitym limitem przebiegu 60000 km i opłatą wstępną 10%. Szczegółowe warunki Renault Business Plan oferowanego przez RCI Leasing Polska Sp. z o.o. dostępne u Autoryzowanych Partnerów Renault. Leasing od 101% to przykładowa suma opłat leasingowych dla przedsiębiorstw. Szczegółowe warunki leasingu oferowanego przez RCI Leasing Polska Sp. z o.o. (Mobilize Financial Services) dostępne u Autoryzowanych Partnerów Renault. Zawarcie umowy leasingu uzależnione jest od posiadania zdolności leasingowej. Mobilize Financial Services to marka handlowa dla RCI Banque S.A. Oddział w Polsce i RCI Leasing Polska Sp. z o.o. Roczny pakiet ubezpieczeniowy (AC, OC, NW, Assistance) w cenie 1,9% wartości samochodu w Programie RENAULT-PZU, RENAULT- ERGO HESTIA, RENAULT-ALLIANZ, RENAULT-WARTA dla pojazdów osobowych marki Renault. Promocyjne ubezpieczenie dostępne jest przy skorzystaniu z oferty finansowania oferowanej przez Mobilize Financial Services (marka handlowa dla RCI Banque S.A. Oddział w Polsce i RCI Leasing Polska Sp. z o.o.) i skierowane jest do Klientów Indywidualnych oraz Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Do ceny mogą zastać naliczone ewentualne zwyżki z tytułu użytkowania pojazdu.

 

Espace

Miesięczna rata netto dla modelu Renault Espace w ofercie Renault Business Plan LIGHT/FULL dla przedsiębiorców na 48 miesięcy z całkowitym limitem przebiegu 60000 km i opłatą wstępną 10%. Szczegółowe warunki Renault Business Plan oferowanego przez RCI Leasing Polska Sp. z o.o. dostępne u Autoryzowanych Partnerów Renault.Leasing od 101% to przykładowa suma opłat leasingowych dla przedsiębiorstw. Szczegółowe warunki leasingu oferowanego przez RCI Leasing Polska Sp. z o.o. (Mobilize Financial Services) dostępne u Autoryzowanych Partnerów Renault. Zawarcie umowy leasingu uzależnione jest od posiadania zdolności leasingowej. Mobilize Financial Services to marka handlowa dla RCI Banque S.A. Oddział w Polsce i RCI Leasing Polska Sp. z o.o. Roczny pakiet ubezpieczeniowy (AC, OC, NW, Assistance) w cenie 1,9% wartości samochodu w Programie RENAULT-PZU, RENAULT- ERGO HESTIA, RENAULT-ALLIANZ, RENAULT-WARTA dla pojazdów osobowych marki Renault. Promocyjne ubezpieczenie dostępne jest przy skorzystaniu z oferty finansowania oferowanej przez Mobilize Financial Services (marka handlowa dla RCI Banque S.A. Oddział w Polsce i RCI Leasing Polska Sp. z o.o.) i skierowane jest do Klientów Indywidualnych oraz Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Do ceny mogą zastać naliczone ewentualne zwyżki z tytułu użytkowania pojazdu.