zobowiązania Renault Pro+

zobowiązania Renault Pro+

sieć – zobowiązania Pro+ – Renault

sieć Renault Pro+

Dzięki sieci ekspertów Pro+, wyspecjalizowanych w obsłudze firm, Renault oferuje klientom biznesowym innowacyjne i dostosowane do ich potrzeb rozwiązania w zakresie produktów i usług.

know-how Renault do dyspozycji firm

szeroki wybór samochodów dostawczych i zabudowanych
szeroki wybór samochodów dostawczych i zabudowanych

Aby odpowiedzieć na potrzeby klientów, Renault oferuje kompleksową ofertę pojazdów o pojemnościach ładunkowych od  3,3 m3 do 22 m3,  wyposażonych zarówno w silniki spalinowe jak i silniki elektryczne E-Tech oraz dających możliwość zabudowy na zamówienie.zabudowy na zamówienie
zabudowy na zamówienie

Renault oferuje szeroki wybór zabudów specjalistycznych dostosowanych do wymagań biznesu. Współpracujemy ze starannie wyselekcjonowanymi firmami nadwoziowymi, które są w stanie spełnić indywidualne oczekiwania klientów z każdej branży, zaczynając od prostych adaptacji wnętrza furgonu a kończąc na samochodach przystosowanych dla służb komunalnych, koniowozach czy camping-carach.

usługi dla firm skrojone na miarę

sieć – zobowiązania Pro+ – Renault

wyspecjalizowana sieć obsługi Pro+

Renault służy profesjonalnym wsparciem klientom biznesowym dzięki certyfikowanej sieci Pro+ działającej w całej Europie. Nasi eksperci i doradcy są do Twojej dyspozycji, by zaproponować najlepsze rozwiązania dotyczące zakupu samochodu czy jego serwisowania.

samochody dostawcze przed biurem RENAULT PRO+

partnerzy Renault Pro+

Ponad 300 autoryzowanych partnerów w Europie w tym 23 w Polsce. Charakteryzuje ich bliskość, szybkość, jakość i niezawodność.

klienci w biurze Renault PRO+

wykwalifikowany zespół pracowników

Nasi wysoko wykwalifikowani i zaangażowani pracownicy pomogą stworzyć rozwiązania dostosowane do potrzeb Twojej firmy. Również jeśli chodzi o profesjonalne doradztwo w zakresie elektrycznych samochodów dostawczych.

pojazdy dostawcze renault na drodze

szeroka gama produktów

Duży wybór samochodów dostawczych i zabudowanych,  w tym pojazdów z zabudowami specjalistycznymi, wyposażonych w  silniki dopasowane do potrzeb Twojej firmy: od w 100% elektrycznych E-Tech po spalinowe.

klient i pracownik przed samochodem z logo RENAULT PRO+

odpowiednio dostosowane usługi

Renault Pro+ oferuje skrojoną na miarę ofertę finansową i serwisową,  w tym specjalny program „Karta Flotowa Renault”.

 

W naszych wyspecjalizowanych centrach skorzystasz też z jazdy próbnej samochodami dostawczymi. 

przegląd renault proplus

wydłużone godziny pracy serwisu

Kompleksową obsługę serwisową gwarantuje zespół pracowników specjalizujących się w samochodach dostawczych. Godziny otwarcia dostosowano do potrzeb klientów biznesowych, aby zapewnić Ci jak najlepsze warunki prowadzenia Twojego biznesu.

baner proplus

assistance i mobilność

Renault Pro+ proponuje program assistancec dostępny 24/7  oraz dajec możliwość wynajmu dostawczego  samochodu zastępczego.

znajdź najbliższe centrum Pro+

lub
0 odnalezione wyniki

Filtruj wyszukiwanie

więcej

poznaj również