Nasze usługi dla firm

Aby jak najlepiej wesprzeć Cię w prowadzeniu Twojej działalności i ułatwieniu codziennych obowiązków, Renault opracował całą gamę usług obejmujących wszystkie Twoje potrzeby, od zarządzania do obsługi technicznej Twojego samochodu firmowego.

Finansowanie i kontrola budżetu

Finansowanie dla firm

Bez względu na prowadzoną działalność, mamy rozwiązanie finansowania, które spełni Twoje oczekiwania. Umowy od krótkoterminowych, poprzez umowy wynajmu długoterminowego, na leasingu kończąc - z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

poznaj nasze oferty finansowania dla firm

Nasze umowy serwisowe

Przejrzyj nasze umowy serwisowe dla firm i wybierz ofertę najlepiej dopasowaną do Twojej firmy.

odkryj nasze umowy serwisowe

Usługi posprzedażne

Obsługa techniczna i naprawa

Obsługa techniczna i naprawa Twojego samochodu jest zasadniczym etapem, który należy przewidzieć, aby zagwarantować sobie pełną mobilność. Zapoznaj się z opcjami obsługi technicznej, które przygotowaliśmy dla Ciebie.

zapoznaj się z naszymi ofertami na obsługę techniczną i naprawę

Nasze akcesoria

Przejrzyj wybrane przez nas akcesoria i pobierz nasz katalog akcesoriów, którymi możesz wyposażyć swój samochód, w zależności od potrzeb Twojego biznesu.

odkryj nasze akcesoria

Mobilność i ubezpieczenia

Ubezpiecz swój samochód i swoją działalność

Zabezpiecz się przed wszelkimi przykrymi niespodziankami dzięki naszym ubezpieczeniom samochodu i działalności. Nasze oferty zapewniają również ochronę kosztów w przypadku inwalidztwa, śmierci, wypadku...

przejrzyj nasze ubezpieczenia

Assistance

W razie awarii lub wypadku, zadzwoń do Renault Assistance i skorzystaj z natychmiastowej pomocy. Skontaktuj się z nami mailem lub telefonicznie. Znajdziemy odpowiednie rozwiązanie!

poznaj ofertę assistance dla firm

Przedłużona gwarancja

Dbanie o swój samochód nie ma granic. Zwłaszcza gdy jest on narzędziem pracy. Aby zapewnić pełną ochronę, pomyśl o przedłużeniu gwarancji.

nasza oferta przedłużonej gwarancji

Rozwiązania w zakresie zarządzania flotą

Zarządzaj swoją flotą z Renault

Stworzenie i zarządzanie flotą jeszcze nigdy nie było tak proste, dzięki różnym usługom wsparcia opracowanym przez Renault. 

poznaj nasze usługi w zakresie zarządzania flotą

Nasze oferty finansowania dla flot

Finansowanie floty nie zawsze jest łatwą sprawą. Dlatego nasi eksperci proponują oferty spełniające Twoje potrzeby.

poznaj nasze oferty finansowania dla flot

Usługi online dla flot

Zanurz się w technologii i ułatw obsługę swojej działalności dzięki usługom telematycznym online, opracowanym przez Renault.

odkryj nasze usługi online