Nowe Renault Trafic

RENAULT TRAFIC VAN

zapytaj o ofertę
pokaż cenę katalogową

Solidny i dynamiczny van

Połącz komfort z praktycznością w modelu Trafic. Przemyślany design wnętrza. Przegroda z klapą pod fotelem pasażera zapewnia długość ładunkową 4,15 m, natomiast prostokątny kształt zwiększa pojemność ładunkową nawet do 8,9 m³. Z przodu masz do swojej dyspozycji schowki o łącznej pojemności do 88 l oraz funkcjonalność mobilnego biura która pozwoli na pracę dowolnego miejsca i w dowolnej chwili.

nadwozie

Wybierz wersję Renault Trafic dopasowaną do Twoich potrzeb

Furgon

Furgon

już od 114 600 zł

wyposażenie

praktyczny, wszechstronny i bezpieczny

Nowe Renault Trafic – mobilne biuro

funkcjonalne wnętrze

Usiądź wygodnie w swoim Renault Trafic i pracuj w dowolnym miejscu. Dzięki modułowej przestrzeni roboczej, wystarczy że pochylisz oparcie środkowego fotela, aby kabina zamieniła się mobilne biuro. Możesz położyć laptop oraz dokumenty firmowe na regulowanym wsporniku w formacie A4.  

Nowe Renault Trafic - zoptymalizowana przestrzeń ładunkowa

zoptymalizowana przestrzeń ładunkowa

Klapa w przegrodzie umieszczona pod fotelem pasażera pozwala na najlepszą długość ładunkową w segmencie, wynoszącą aż 4,15 m. Powiększ pojemność ładunkową i korzystaj z nawet 8,9 m3 dzięki prostokątnemu kształtowi.

nowe Renault Trafic - Systemy wspomagania jazdy

bezpieczna jazda

Pokonuj zaplanowane trasy bez obaw, korzystając z 10 nowych systemów wspomagania jazdy, które oferuje Trafic: monitorowanie martwego pola, aktywny regulator prędkości, system kontroli pasa ruchu, aktywny system wspomagania nagłego hamowania... Praca na trasie jeszcze nigdy nie była tak komfortowa i bezpieczna.

Nowe Renault Trafic - Osprzęt

osprzęt

nasze rozwiązania dla firm

Od 1980 r., Trafic dostosowuje się do wymagań Twojej działalności zawodowej.
Obicie wnętrza z drewna, powłoki zabezpieczające, schowki... Ciesz się spersonalizowanym osprzętem, dopasowanym do Twoich potrzeb.

rozwiązania dla wszystkich branż

szerokie możliwości adaptacji, w zależności od wykonywanego zawodu

nowe Renault Trafic - transformacje

Trafic, furgon dla każdej branży

Trafic posiada duże możliwości konfiguracji i personalizacji, dzięki szerokiej ofercie opcji, akcesoriów i transformacji na miarę.

 

Wybierz swoją wersję furgona, oferowanego w 2 długościach, 2 wysokościach i pojemności ładunkowej od 5,8 do 8,9 m3. Dodatkowo występuje w wielu wariantach z powiększoną kabiną, oszkleniami, przegrodami, drzwiami itd.

 

Wybierz wersję kabiny z podłogą, a następnie dowolną transformację: duża pojemność, chłodnia, food-truck czy choćby wywrotka.
 

Renault Trafic w szczegółach

Chcesz poznać aktualną ofertę?

Znajdź najbliższego dealera

lub
miniDealocMap

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.