silniki RENAULT MASTER E-TECH ELEKTRYCZNY

Master E-Tech elektryczny furgon elektryczny

Silnik Master E-Tech elektryczny

  • Master E-Tech elektryczny silnik elektryczny

Silnik elektryczny 57 kW

Silnik w 100% Renault, silnik 57 kW w Twoim Master E-Tech elektryczny jest odpowiednikiem silnika R75/90 Renault oe E-Tech Elektryczne. Produkowany jest we Francji w fabryce Renault w Cléon, wizytówce grupy pod względem produkcji trwałych i jakościowych silników i skrzyń biegów. 

 

Liczne technologie, w które został wyposażony, zapewniają codzienne korzyści płynące z elektromobilności: zero hałasu, zero emisji, ale 100% skuteczności o 100% przyjemności. Dzięki przekładni automatycznej bez zmiany biegów, Twój Master E-Tech elektryczny zapewni szybkie przyśpieszanie, komfort oraz płynność jazdy!

  Moc (kW/KM)
Moment obrotowy (Nm) Prędkość maksymalna (km/h)
Silnik elektryczny
57/76
225 100
  • Master E-Tech elektryczny akumulator Z.E 33

Akumulator Z.E. 33

Akumulator Z.E. 33 Master E-Tech elektryczny jest owocem ogromnej innowacji: zwiększenie gęstości energetycznej bez dodawania dodatkowych modułów.

 

Nasi inżynierowie dołożyli wszelkich starań, aby zwiększyć pojemność energetyczną, nie powiększając przy tym objętości.

Renault Master E-Tech elektryczny w szczegółach

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej