Branża budowlana

Szeroki wachlarz zawodów w branży budowlanej pozwala nam zaoferować pełną gamę samochodów modyfikowanych dostosowanych do potrzeb.

samochody modyfikowane Renault

Nasze rozwiązania dla branży budowlanej

MASTER skrzynie i platformy z burtami

Skrzynie otwarte i wywrotki

Samochody produkowane na podwoziach Master sprawdzają się w pracach remontowych, budowlanych i porządkowych, szczególnie w zabytkowych dzielnicach, gdzie obowiązują ograniczenia wjazdu ciężarówek. W zależności od indywidualnych potrzeb wywrot może być jednostronny lub trójstronny.

 

Najszersze zastosowanie mają wywrotki budowlane – wykonane na podwoziu z tylnym napędem, wyposażone w podwójne tylne koła oraz blokadę mechanizmu różnicowego – przystosowane do poruszania się po nieutwardzonych i błotnistych drogach.

wnętrze furgonu warsztatowego Renault

Furgony warsztatowe

Oferujemy wszelkie typy zabudowy furgonu na pojazd warsztatowy, poczynając od wyłożenia przestrzeni ładunkowej sklejką, płytą bądź polipropylenem a kończąc na profesjonalnym ułożeniu wnętrza ładowni na mobilny warsztat, biuro, pojazd interwencyjny lub operacyjny.

 

Stosujemy systemy modułowe, pozwalające składać zabudowę niczym z klocków ale także projektujemy zabudowy „szyte na miarę” do każdego pojazdu i Klienta.

 

Zabudowy warsztatowe na furgonach Renault są w pełni zabezpieczone i w dużej części możliwe do demontażu bez wpływu na wygląd i funkcjonalność ładowni.

furgon brygadowy renault z otwartymi drzwiami

Furgony brygadowe

Renault Master oraz Trafic oferują duże możliwości adaptacji na samochody dla brygad remontowo-budowlanych.

 

Częściowe przeszklenie, przegroda oraz fotele montowane na stałe lub składane, aby w razie potrzeby można było maksymalnie wykorzystać przedział ładunkowy na rury, kable i inne materiały budowlane.

charakterystyka

Jaki samochód będzie odpowiedni do mojej działalności?

Poznaj różne modele oraz wersje i znajdź samochód najbardziej dopasowany do Twojej działalności.

  Trafic Master Kangoo
Wysokość użytkowa 1387 < 1898 2200 1129
Maksymalna ładowność użytkowa (kg) 1140 < 1266 923 < 1427 500-800
Długość całkowita 4999 - 5399 - 4282
Szerokość całkowita 1956 - 2283 - 1829
Wersja z powiększoną kabiną Dostępna w L1H1 i L2H1 Dostępna w L1H1 - L1H2 - L2H2 - L3H2 Tak 
Skrzynia i platforma z burtami Tak Tak Nie
Wyposażenie wewnętrzne Tak Tak Tak
Wersja elektryczna  Nie  Tak Tak

napędy

Poznaj rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb

Wybierz odpowiedni wariant napędowy, który ułatwi Ci codzienną pracę

Wybór napędu tylnego

Wybierz napęd na tylne koła i zwiększ możliwości ładunkowe, holownicze i jezdne pojazdu. Załaduj więcej materiałów dzięki wzmocnionej tylnej osi, a także zwiększ uciąg swojego pojazdu o ponad 500 kg.

Blokada dyferencjału

Polepsz możliwości trakcyjne dzięki systemowi blokady dyferencjału. Przy prędkości poniżej 30 km/h, system włącza się automatycznie w przypadku wykrycia utraty przyczepności jednego koła. Wybierz to rozwiązanie i uniknij problemów na błotnistych placach.

Hill Start Assist

Ruszenie na wzniesieniu o nachyleniu ponad 10% nie sprawi Ci już więcej problemów. Twój samochód przyblokuję się automatycznie na 2 sekundy umożliwiając przyjemny i bezpieczny podjazd pod górę.

wyspecjalizowana sieć obsługi

Sieć ekspertów Renault PRO+ wyspecjalizowana w obsłudze firm

Renault Usługi dla firm

Odpowiednio dostosowane usługi dla firm

Poznaj ofertę finansowaną dostosowaną do Twojej działalności, skorzystaj z oferty posprzedażnej,… Renault Pro+ przygotowało szereg usług, żeby ułatwić Twoją codzienną pracę.

Więcej?