Rozwiązania finansowe dla firm

Najem długoterminowy

Z myślą o potrzebach firm przygotowaliśmy ofertę Renault Business Plan. Chcesz spokojnie poprowadzić swój biznes, a sprawy związane z samochodem powierzyć nam? Wybierz jedną z naszych ofert.

renault business plan

Prowadzenie firmy to często presja czasu i tysiące spraw do załatwienia. Skoncentruj się na zadaniach biznesowych – my zajmiemy się resztą…

Jedna, miesięczna płatność obejmująca czynsz leasingowy, ratę serwisową, assistance, samochód zastępczy – to idealne rozwiązanie dla Twojej firmy. Pomyśl jakie to wygodne nie martwić się o płatności po przeglądach w serwisie.

Ofertę kierujemy zarówno do małych i średnich przedsiębiorstw, jak i osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą oraz wykonujących wolny zawód.

Renault Business Plan oferowany przez RCI Leasing Polska Sp. z o.o. dostępny jest w salonach Renault PRO+ na terenie całej Polski. Wszystkie formalności załatwisz w jednym miejscu w wybranym przez Ciebie salonie Renault PRO+.

prezentacja renault business plan

Sposoby finansowania flot

Floty wymagają specyficznych rozwiązań, zależnie od Twoich potrzeb - poznaj więc nasze oferty na miarę.

Renault dla firm: Mobility consulting

Sfinansuj swoją flotę

Stwórz, sfinansuj i zarządzaj swoim parkiem samochodów dzięki naszym rozwiązaniom na wymiar. Pozwól sobie pomóc w tworzeniu floty o niskiej emisji CO2 dzięki naszej ofercie samochodów hybrydowych i elektrycznych. Korzystaj ze wsparcia naszych najlepszych ekspertów podczas realizacji Twojego projektu biznesowego.

Renault dla firm to również...

Renault dla firm: gama samochodów dostawczych

Nasza gama samochodów dostawczych

poznaj nasze samochody dostawcze