Wyposażenie Renault MASTER Z.E.

MASTER Z.E. elektryczny furgon

Zapraszamy do świata MASTERA Z.E.

Jedź bez obaw w każdych warunkach! Renault MASTER Z.E. spełni wszystkie Twoje potrzeby pod względem jazdy po mieście

Uchwyty do mocowania ładunku - MASTER Z.E.

Uchwyty do mocowania ładunku i podłoga drewniana

Renault MASTER Z.E. ma wszystko, czego trzeba, aby zapewnić całkowite bezpieczeństwo dostaw. W zależności od wersji, od 8 do 12 punktów mocowania pomagających przymocować ładunek. Dzięki powłoce antypoślizgowej, drewniana podłoga chroni i zabezpiecza przestrzeń ładunkową.

drzwi tylne - MASTER Z.E.

Drzwi tylne 270°

Dzięki możliwości otwarcia drzwi tylnych pod kątem 270°, MASTER Z.E. dopasuje się do każdej platformy logistycznej. Dzięki wbudowanym magnesom, utrzymają się one w danym położeniu bez najmniejszego problemu. 

Pojemność ładunkowa - MASTER Z.E.

Długość i pojemność przestrzeni ładunkowej

Nie ma problemu! MASTER Z.E. w wersji furgon L3 oferuje do 3,7m długości użytkowej (4 euro-palety) oraz do 13m³ pojemności użytkowej. W przypadku platformy z kabiną pojemność może przekroczyć nawet 20m³ dla niektórych zabudów. 

Czujnik i kamera cofania - MASTER Z.E.

Czujnik i kamera cofania

Mało miejsca na parkingu? To proste!

 

Czujnik cofania wykrywa ewentualne przeszkody i ostrzega serią krótkich sygnałów, których częstotliwość zwiększa się w miarę zbliżania do przeszkody. Uzupełnieniem systemu jest kamera znajdująca się z tyłu samochodu, jeszcze bardziej ułatwiająca manewrowanie.

 

Dzięki obrazowi wyświetlanemu w wewnętrznym lusterku wstecznym lub na ekranie nawigacji, masz doskonałą widoczność całej przestrzeni za samochodem.

MASTER Z.E. automatyczna skrzynia biegów

Automatyczna skrzynia biegów

Dla Twojego komfortu, wyposażyliśmy MASTER Z.E. w automatyczną skrzynię biegów, elastyczną, płynną i cichą.

Czujnik światła i deszczu - MASTER Z.E.

Czujnik światła i deszczu

Wyposażony w inteligentne czujniki MASTER Z.E. steruje włączaniem świateł i automatycznie uruchamia wycieraczki szyby. Potrafi ułatwić podróżowanie!

Poduszki powietrzne - MASTER Z.E.

Ochrona kierowcy i pasażerów

Przednie i boczne poduszki powietrzne, przednie pasy bezpieczeństwa z napinaczem i ogranicznikiem napięcia… MASTER Z.E. posiada najnowocześniejsze i najlepsze na rynku systemy bezpieczeństwa.

System dynamicznej kontroli toru jazdy ESC - MASTER Z.E.

System dynamicznej kontroli toru jazdy ESC

Jedź bez obaw w każdych okolicznościach! Renault MASTER Z.E. wyposażony jest seryjnie w system dynamicznej kontroli toru jazdy nowej generacji. Łączy on trzy technologie: system zapobiegania poślizgowi kół (ASR), kontrola podsterowności oraz system wspomagania przy ruszaniu pod górę (HSA).

System wspomagania przy ruszaniu pod górę - MASTER Z.E.

System wspomagania ruszania pod górę

MASTER Z.E., seryjnie wyposażony w system wspomagania przy ruszaniu pod górę, pozwoli bezpiecznie ruszyć nawet w przypadku dużego nachylenia.

Multimedia

Ciesz się swoimi podróżami i nawiguj bez obaw dzięki systemowi multimedialnemu R-LINK Evolution.

System multimedialny - MASTER Z.E.

Telefonuj łatwo i bezpiecznie dzięki R-LINK Evolution! Podczas postoju łatwo wybierzesz numer lub wyszukasz rozmówcę w kontaktach na dużym ekranie dotykowym. Z kolei w trasie niezbędna staje się funkcja wybierania głosowego. Wystarczy wypowiedzieć nazwisko rozmówcy, aby do niego zadzwonić. Synchronizacja, nic prostszego! Gdy wsiądziesz do MASTER Z.E.,R-Link Evolution automatycznie zaktualizuje Twoją książkę telefoniczną.

System multimedialny - MASTER Z.E.

Korzystaj z nawigacji TomTom online oraz wielu usług LIVE. Dzięki TomTom Traffic, otrzymasz najlepsze informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym.

System multimedialny - MASTER Z.E.

Aplikacje R-Link Evolution uproszczają życie : e-mail, R-LINK Tweet, Pogoda, Renault Assistance,… Uzyskaj również dostęp do katalogu R-Link Store i pobierz niezbędne dla Ciebie aplikacje. 

Renault MASTER Z.E. w szczegółach

    Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
    dowiedz się więcej