Kangoo Van - samochód dostawczy - Adaptacje i transformacje

Adaptacje i transformacje
RENAULT KANGOO VAN furgonetka

Uprość swoje codzienne obowiązki dzięki naszym profesjonalnym adaptacjom

 Przegroda odchylana z kratownicą Kangoo Van

Przegroda odchylana z kratownicą ze składanym fotelem pasażera

Dzięki odchylanej przegrodzie oraz składanemu fotelowi pasażera, możesz przewieźć do 3,9 m3 towarów i korzystać z przestrzeni ładunkowej o długości do 3 m. 

Easy Inside Rack Kangoo Van

Easy Inside Rack

Chcesz przewozić długie przedmioty? Wyposaż swojego Kangoo Van w składaną galeryjkę easy inside rack. Zamocowana do dachu, pozwala przewozić przedmioty o długości do 2 m, a jednocześnie zachowując wolną przestrzeń na poziomie podłogi bagażnika.

Zwiększona ładowność użytkowa Kangoo Van

Zwiększona ładowność użytkowa

Przewozisz ciężkie przedmioty? Wybierz zwiększoną ładowność użytkową, która może wynosić do 800 kg! 

Zamki dodatkowe Kangoo Van

Zamki dodatkowe

Ponieważ Twój ładunek może być bardzo cenny, wybierz wzmocnione zamki dodatkowe. 

Oświetlenie LED Kangoo Van

Oświetlenie LED

Popraw oświetlenie przestrzeni ładunkowej, aby pracować w jak najlepszych warunkach, zarówno w dzień jak i w nocy, dzięki oświetleniu LED, trzy razy mocniejszemu niż oświetlenie standardowe.

Drewniana podłoga antypoślizgowa Kangoo Van

Drewniana podłoga antypoślizgowa

Wybierz dopasowaną okładzinę antypoślizgową (9mm), aby ochronić podłogę Kangoo Van.

Okładzina z drewna Kangoo Van

Okładzina z drewna

Zabezpiecz przestrzeń ładunkową swojego Kangoo Van, wybierając dopasowaną okładzinę z drewna, która zabezpieczy wnętrze drewnianą podłogą antypoślizgową (9 mm) jak i górne elementy przegród i drzwi tylne okładziną z drewna (5 mm). Nadkola pozostają odkryte.

Dywaniki gumowe Kangoo Van

Antypoślizgowa podłoga polipropylenowa

Szukasz rozwiązania łączącego wytrzymałość i łatwe sprzątanie przestrzeni ładunkowej Twojego Kangoo Van. Dopasowana podłoga antypoślizgowa (9 mm) oraz pełna okładzina elementów bocznych, stanowią optymalne zabezpieczenie przestrzeni ładunkowej!

Uchwyty mocujące ładunek - Kangoo Van

Do 10 uchwytów mocujących

Wykorzystaj 6 standardowych uchwytów mocujących w podłodze oraz 4 na bokach Kangoo Van do zabezpieczenia i stabilizacji Twojego ładunku.

Hak holowniczy standardowy z gniazdem 13-stykowym Kangoo Van

Hak holowniczy standardowy z gniazdem 13-stykowym

Potrzebujesz więcej miejsca? Hak holowniczy Kangoo Van pozwoli pociągnąć przyczepę. Kontrola stabilności sprzęgu zwiększa bezpieczeństwo jazdy i zapobiega kołysaniu.

Extended Grip Kangoo Van

Extended Grip

Często poruszasz się po grząskim placu budowy lub uszkodzonych drogach? Nie ma problemu! Połączona z oponami wielosezonowymi funkcja extended grip, wspomaga system ESC, zwiększa mobilność, zarówno podczas ruszania, jak i przy małej prędkości, w grząskim terenie o słabej przyczepności (pył, piasek, śnieg lub błoto). Funkcja może być włączona ręcznie do prędkości 50 km/h, umożliwiając pokonywanie drogi bez poślizgu i bez zapadania się.

Osłona silnika z blachy Kangoo Van

Osłona silnika z blachy

Często wjeżdżasz na plac budowy lub poruszasz się po uszkodzonej nawierzchni? Zabezpiecz silnik swojego Kangoo Van za pomocą osłony z blachy.

Ograniczenie prędkości Kangoo Van

Ograniczenie prędkości

W zależności od Twoich potrzeb, możesz ograniczyć na stałe prędkość swojego samochodu i zmniejszyć zużycie paliwa, dzięki funkcji ograniczenia prędkości (30, 90, 100, 110, 130 km/h).

Poznaj różne możliwości transformacji, w zależności od wykonywanego zawodu

Alt Image C29

Chłodnia

Przestrzegaj warunków przechowywania łatwo psujących się artykułów i produktów specjalnych przewożonych na pokładzie Kangoo Van, montując komorę isotermiczną/chłodniczą spełniającą obowiązujące normy i przepisy.

Alt Image C29

Samochód warsztatowy

Zmień Kangoo Van w prawdziwy mobilny warsztat! Dzięki Open Sesame by Renault oraz adaptacji, ciesz się kompaktowym samochodem dostawczym o oferującym funkcjonalność samochodu o większych rozmiarach. Ułatw swoją codzienność: Twoje narzędzia będziesz mieć pod ręką bez konieczności wchodzenia do przestrzeni ładunkowej!

Renault Kangoo Van w szczegółach