Nowe Kangoo Van

RENAULT KANGOO VAN

zapytaj o ofertę
pokaż cenę katalogową

Innowacyjny samochód dostawczy

Pracujesz w przestrzeni miejskiej? Kangoo Van daje rozwiązanie, na które czekałeś dzięki nowej funkcji Open Sesame by Renault. Dzięki przegrodzie pełnej z blachy lub odchylanej przegrodzie z kraty Kangoo Van spełni Twoje codzienne potrzeby. Przy pojemności ładunkowej od 3,3m3 do 3,9m3 łatwo pomieści towary oraz sprzęt. Jeśli pracujesz w przestrzeni miejskiej idealnym rozwiązaniem będzie funkcja Open Sesame by Renault ułatwiająca dostęp do ładunku od boku pojazdu.

wyposażenie

Technologia stworzona dla przedsiębiorców

Sezamie otwórz się według Renault Kangoo Van

Open Sesame by Renault

Pracując w centrach miast często nie jest łatwo dostać się do przestrzeni ładunkowej korzystając z drzwi tylnych. Wyposażony w największy boczny otwór załadunkowy (1,45m) Kangoo Van umożliwia łatwy dostęp do transportowanego ładunku.

Systemy wspomagania jazdy Kangoo Van

11 systemów wspomagania jazdy

W przestrzeni miejskiej lub podczas długich tras, Kangoo Van zapewnia bezpieczeństwo dzięki systemowi wspomagania nagłego hamowania oraz asystentowi utrzymania pasa ruchu. Miej oko na to, co się dzieje za samochodem dzięki zastępującej lusterko wsteczne kamerze Rear View Assist. Jedź bezpiecznie dzięki systemom wspomagania jazdy Kangoo Van...

System multimedialny EASY LINK Kangoo Van

System multimedialny EASY LINK

Aby doświadczyć nowoczesnego i spersonalizowanego stylu jazdy, podłącz swój smartfon i ciesz się aplikacjami i usługami online na 8” ekranie centralnym kompatybilnego z Android Auto i Apple Carplay systemu multimedialnego EASY LINK.

rozwiązania dla wszystkich branż

Różne możliwości transformacji, w zależności od indywidualnych potrzeb

Alt Image C29

Transport towarów

Przesyłki kurierskie, street food lub transport łatwo psujących się artykułów? Poznaj nasze dedykowane rozwiązania:

 

  • Komora izotermiczna lub chłodnicza
  • Food truck, samochód eventowy
  • Transport przesyłek
Alt Image C29

Budownictwo - prace wykończeniowe, obsługa techniczna

Rzemieślnicy lub przedsiębiorstwa robót drogowych, budowlanych lub prac wykończeniowych, projektanci terenów zielonych lub firmy serwisowe? Mamy rozwiązanie dla każdego!

 

  • Samochód warsztat

Renault Kangoo Van w szczegółach

Chcesz poznać aktualną ofertę?

Znajdź najbliższego dealera

lub
miniDealocMap

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.