Nowe Renault Kangoo Van 100% E-Tech electric

RENAULT KANGOO VAN E-TECH 100% ELECTRIC

zapytaj o ofertę
pokaż cenę katalogową

Leasing od 101%*

Pakiet serwisowy Easy Service już od 2999 zł*

do

300 km

zasięguw cyklu mieszanym WLTP

silnik

90 kW

czyli 120 KM

ładowanie

170 km

w ciągu 30 min za pomocą szybkiej ładowarki prądu stałego 80 kW

w 100% elektryczne

W 100% elektryczne Renault Kangoo Van E-Tech electric - akumulator, ładowanie

bez kompromisów

Planuj codzienne trasy bez obaw. Renault Kangoo Van E-Tech electric jest wyposażone w nowej generacji akumulator litowo-jonowy o pojemności 45 kWh, będącej do wykorzystania w 100%. Osiągi czy przestrzeń? Już nie musisz wybierać. Umieszczając akumulator pod podłogą, Kangoo Van E-Tech electric zachowuje duże możliwości ładunkowe.

 

Ładuj w prosty sposób za pomocą ładowarki pokładowej 11 kW. Podłącz swoje Renault Kangoo Van E-Tech electric do wallboxa, aby odzyskać 100% zasięgu nawet w 3 h 50 min. Nie masz czasu? Wybierz wersję 22 kW 80DC*. 30 minut wystarczy, aby odzyskać 170 km zasięgu!

 

Podczas jazdy, wykorzystaj pompę ciepła, aby szybko ogrzać kabinę, optymalizując zasięg. Gdy samochód jest podłączony, w sposób zdalny możesz zapewnić sobie komfort termiczny i 100% zasięgu dzięki funkcji wstępnego przygotowania termicznego.

* W opcji.

zasięg i czas ładowania

Wpisz informacje dotyczące samochodu i sposobu korzystania z niego, aby oszacować zasięg Twojego Kangoo Van E-Tech 100% electric.

Podaj informacje dotyczące Twojego, Kangoo Van E-Tech electric oraz wymagany poziom naładowania, aby oszacować czas ładowania, w zależności od rodzaju terminala.

Wybierając Nowego Kangoo Van E-Tech electric, obniżysz potrzebny budżet na paliwo! Spersonalizuj symulację kosztów ładowania i potencjalnych oszczędności paliwa, dostosowując różne kryteria do swoich potrzeb.

Twój pojazd

Przebieg roczny 10 000 km

Średnie spalanie 6 l/100km

Paliwo

Cena paliwa 6,72 zł /l

Twój nowy samochód elektryczny

Sposób ładowania

Koszt ładowania 0,9 zł /kWh

TWOJE OSZCZĘDNOŚCI Z KANGOO VAN E-TECH 100% ELECTRIC

TWOJE OSZCZĘDNOŚCI Z KANGOO VAN E-TECH 100% ELECTRIC

4032 zł*szacowane oszczędności rocznie

KANGOO VAN E-TECH ELECTRIC
0 zł/rok
samochód
4032 zł/rok
Aktualny koszt paliwa Twojego samochodu

0 zł

Pełne ładowanie

0 zł

łatwe ładowanie

w domu lub w pracy
w domu lub w pracy

Naładuj swoje Renault Kangoo Van E-Tech electric u siebie lub w miejscu pracy używając punktu ładowania lub wzmocnionego gniazda.

w podróży
w podróży

Na drodze, zarówno w Polsce, jak i za granicą, możesz skorzystać z co raz większej sieci publicznych stacji ładowania.

mocne strony Kangoo Van

Open Sesame by Renault ™

Nowy w 100% elektryczny Kangoo Van E-tech - Sezamie otwórz się według Renault

1,45 m otworu bocznego

Dzięki powiększonemu otworowi bocznemu, system System Open Sesame by Renault ułatwia załadunek sprzętu i codzienną pracę.

3,9 m3 przestrzeni ładunkowej

Zabierz cały swój sprzęt na pokład w 100% elektrycznego Kangoo Van E-Tech electric i konfiguruj jego wnętrze wedle swoich potrzeb. Składany podsufitowy stelaż wewnętrzny easy inside rack umożliwia łatwe uporządkowanie obiektów o długości do 2 metrów, zachowując jednocześnie dużo miejsca na podłodze.

1,5 t zdolności holowania

Kangoo Van E-Tech electric w 100% elektryczny posiada rekordową zdolność holowania do 1,5 t.

wyposażenie dla Twojej firmy

Kangoo Van E-Tech 100% electric

17 systemów wspomagania jazdy


Twoje bezpieczeństwo to nasz priorytet. Systemy wspomagania jazdy w Renault Kangoo Van E-Tech electric takie jak: aktywny regulator prędkości, aktywny system wspomagania nagłego hamowania, asystent utrzymania pasa ruchu, będą Cię wspierały zarówno w mieście, jak i na dłuższych trasach.

 

Renault Kangoo Van E-Tech electric jest wyposażone w innowacyjne technologie zapewniające jazdę bez stresu. Miej oko na wszystko, co wokół Ciebie, dzięki systemowi wspomagania parkowania tyłem i systemowi ostrzegania o cofaniu. Aby stawić czoła zmiennym warunkom atmosferycznym, zaufaj systemowi utrzymania toru jazdy w przypadku podmuchu bocznego wiatru.

Nowe, w 100% elektryczne Renault Kangoo Van E-Tech 100% electric – system multimedialny easylink

system multimedialny easy link

Dostosuj styl prowadzenia do swoich potrzeb! Podłącz bezprzewodowo swojego smartfona do systemu easy link poprzez Bluetooth, Android Auto™ lub Apple Carplay™. Dzięki temu, możesz się cieszyć swoimi playlistami, aplikacjami i ulubionymi usługami online na ekranie dotykowym o przekątnej 8".

 

Planuj swoje trasy samochodem elektrycznym w prosty sposób! Dzięki nawigacji i usługom online, możesz łatwo zlokalizować stacje ładowania i zoptymalizować swoją trasę.

wymiary optymalne

Nowe Renault Kangoo Van E-Tech electric w 100% elektryczne - wymiary z przodu
Nowe Renault Kangoo Van E-Tech electric w 100% elektryczne - wymiary z profilu
Nowe Renault Kangoo Van E-Tech electric w 100% elektryczne - wymiary z tyłu

więcej

*Leasing od 101% to przykładowa suma opłat leasingowych dla przedsiębiorstw. Szczegółowe warunki leasingu oferowanego przez RCI Leasing Polska Sp. z o.o. dostępne u Autoryzowanych Partnerów Renault. Zawarcie umowy leasingu uzależnione jest od posiadania zdolności leasingowej.

 

Klient nabywając umowę serwisową Easy Service dla modelu Renault Kangoo Van E-Tech, uzyskuje prawo do określonych napraw, wykonywania usług serwisowych oraz Assistance od momentu zawarcia tej umowy. Umowa obowiązuje do 1 roku po zakończeniu gwarancji fabrycznej lub do przebiegu 90 tys. km w zależności od tego, co nastąpi pierwsze. Szczegółowy zakres usług określony jest w Ogólnych Warunkach Umowy Serwisowej Easy Service, dostępnych u Autoryzowanych Partnerów Renault.

 

Wartości zużycia energii elektrycznej dla modelu Kangoo Van E-Tech w zależności od wariantu i wersji wynoszą w cyklu mieszanym od 17,8 do 18,7 kWh/100 km, a emisja CO2 – 0,00 g/km (dane na podstawie świadectw homologacji typu). Zużycie energii elektrycznej i emisja CO2 zostały określone zgodnie z procedurą pomiarową odpowiadają zapisom Rozporządzenia (UE) 2017/1153 z dnia 2 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych. Podane wartości mogą się różnić od rzeczywistych wartości, na które wpływają m.in. styl i warunki jazdy, dodatkowe wyposażenie samochodu zainstalowane po rejestracji pojazdu, sposób ładowania akumulatora oraz jego stan techniczny. Sprawdź szczegóły u Autoryzowanych Partnerów Renault lub na stronie wltp.renault.pl.