Samochód dostawczy Renault Trafic

Silniki

Renault TRAFIC

Nowy silnik i nowa skrzynia biegów

Większa moc, mniejsze zużycie paliwa!

  • TRAFIC z przodu na drodze

Nowy silnik wysokoprężny

Nowy 2-litrowy silnik wysokoprężny 5. generacji, wyposażony w najnowsze technologie umożliwiające zwiększenie mocy (+ 25 KM) oraz momentu obrotowego (+ 40 Nm) dostępnego dłużej, a jednocześnie zmniejszającego zużycie paliwa oraz emisję CO₂. 

Dzięki temu zyskujesz przyjemniejszą jazdę oraz realne obniżenie zużycia paliwa.

  • TRAFIC - Extended Grip

W standardzie

Extended Grip

Musisz jeździć po trudnych terenach? Innowacyjna technologia Extended Grip jest dostępna w standardzie dla gamy TRAFIC. Ten system antypoślizgowy zapewni Ci optymalną przyczepność do drogi.

 

Jak to działa? Gdy koła napędowe zaczynają się ślizgać, system natychmiast wykrywa bardzo słabą przyczepność. W przeciwieństwie do tradycyjnych systemów antypoślizgowych, postanawia nie ograniczać mocy silnika. Wprost przeciwnie, pozwala kołom ślizgać się, aby usunąć śnieg, błoto lub piasek, odnaleźć odpowiednią przyczepność i powoli ruszyć dalej.

 

Kierowca może kontrolować moc silnika za pomocą
pedału przyspieszenia.

  • Nowy TRAFIC - System wspomagania przy ruszaniu pod górę

W standardzie

System wspomagania ruszania pod górę

Ruszaj spokojnie na wzniesieniach większych niż 10% dzięki systemowi wspomagania ruszania pod górę.

 

Jak to działa? TRAFIC zatrzymuje się automatycznie na 2 sekundy, aby pozwolić Ci na przyciśnięcie sprzęgła i bezpieczne przyspieszenie. 

AdBlue®

AdBlue®

AdBlue® pozwala znacznie obniżyć emisję zanieczyszczeń, zapewniając jednocześnie wysokie osiągi silnika. Napełnianie zbiornika dodatku o pojemności 20 l jest łatwiejszy poprzez szybki dostęp do korka w okolicy wlewu zbiornika paliwa, po prawej stronie drzwi kierowcy. Łatwe i oszczędne napełnianie może być również wykonywane pompą na stacji.

Stop & Start

Stop & Start

System ten umożliwia zmniejszenie zużycia paliwa oraz emisję gazów cieplarnianych. Technologia Stop & Start wyłącza silnik w momencie zatrzymania samochodu (korek, czerwone światło...) i uruchamia automatycznie w momencie naciśnięcia pedału sprzęgła.

Tryb ECO + DRIVING ECO2

Tryb ECO + DRIVING ECO2

Włączaj z łatwością tryb ECO z poziomu deski rozdzielczej, aby zmniejszyć zużycie paliwa. Prosty i praktyczny system DRIVING ECO2*, wbudowany w R-LINK Evolution, analizuje Twój styl jazdy i opracowuje wskazówki pozwalające oszczędzić jeszcze więcej paliwa. Wskaźnik stylu jazdy w czasie rzeczywistym pozwala dopracować do perfekcji eko-jazdę.

Wartości zużycia paliwa zgodnie ze standardową metodą pomiaru określoną w obowiązujących przepisach dotyczących homologacji samochodów. System, taki sam dla wszystkich producentów, pozwala porównać różne pojazdy. Zużycie paliwa oraz AdBlue® w warunkach rzeczywistych zależy od warunków eksploatacji, wyposażenia pojazdu, stylu jazdy kierowcy oraz obciążenia. 


*W zależności od wersji.

 

Renault TRAFIC w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej