SAMOCHODY DOSTAWCZE RENAULT
NR 1 W POLSCE
Samochody dostawcze Renault - gama

SAMOCHODY DOSTAWCZE RENAULT NR 1 W POLSCE CZWARTY ROK Z RZĘDU

LEASING OD 101%*

PODCZAS DNI BIZNESU

Renault Master

Nawet 29,6 m3 przestrzeni ładunkowej. Dowiedz się więcej o ofercie na samochody dostępne od ręki podczas Dni Biznesu Renault.

Renault Master dostępne od ręki
Renault Master

Nawet 29,6 m3 przestrzeni ładunkowej. Dowiedz się więcej o ofercie na samochody dostępne od ręki podczas Dni Biznesu Renault.

Renault Master dostępne od ręki
Renault Master - przód pojazdu
kangoo van

Renault Express Van

praktyczny samochód dostawczy

Dzięki asymetrycznym drzwiom tylnym, otwieranym pod kątem 180°, pojemności użytkowej 3,3 m3  oraz długości przestrzeni ładunkowej 1,91 m (z pełną przegrodą), Express Van jest przykładem najlepszego stosunku długości ładunkowej do całkowitej długości samochodu.

Alt Image C29

Renault Kangoo Van

idealny do pracy w przestrzeni miejskiej

Open Sesame by Renault - rozwiązanie, na które czekałeś. Dzięki przegrodzie pełnej z blachy lub odchylanej przegrodzie z kraty Kangoo Van spełni Twoje codzienne potrzeby.

 

Renault Kangoo Van dostępne również w wersji elektrycznej

Alt Image C29

Renault Trafic

połącz komfort z praktycznością

Usiądź wygodnie w swoim Renault Trafic i pracuj w dowolnym miejscu. Dzięki modułowej przestrzeni roboczej, wystarczy że pochylisz oparcie środkowego fotela, aby kabina zamieniła się mobilne biuro.

 

Renault Trafic dostępne również w wersji elektrycznej

ponad milion opcji zabudowy

poznaj szeroką gamę samochodów dostawczych Renault dostępną podczas Dni Biznesu

przewóz osób
Renault Trafic SpaceClass
transport towarów
prace budowlane

Samochody dostawcze Renault nr 1 w Polsce czwarty rok z rzędu - na podstawie raportu Instytutu Badań Rynku Motoryzacyjnego SAMAR: „Rejestracje nowych samochodów dostawczych 2020-2023”

 

*Leasing od 101% to przykładowa suma opłat leasingowych dla przedsiębiorstw. Szczegółowe warunki leasingu oferowanego przez RCI Leasing Polska Sp. z o.o. dostępne u Autoryzowanych Partnerów Renault. Zawarcie umowy leasingu uzależnione jest od posiadania zdolności leasingowej.