Renault TRAFIC

Gotowe na każde wyzwanie

już od 86 000 zł
Samochód dostawczy Renault Trafic
  • Renault Trafic z przodu

Dostępne od ręki

TRAFIC w Wirtualnym Salonie Renault

Sprawdź ile możesz zyskać z Renault TRAFIC dostępnym od ręki. Wybierz Autoryzowanego Partnera Renault, u którego chcesz odebrać samochód lub skorzystaj z usługi door-to-door.
  • Alt Image C29

TYTUŁ AUT FLOTOWYCH 2019

X edycja Profesjonalnego Testu Flotowego Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych

W X edycji Profesjonalnego Testu Flotowego Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych nagrodzono dziewięć modeli, z czego aż trzy to modele Grupy Renault.

 

Renault TRAFIC zdobyło nagrodę wśród średnich aut dostawczych.

Dowiedz się więcej

Funkcjonalny design Solidny i dynamiczny na co dzień

Proste kształty, chromowana osłona chłodnicy, światła full LED, reflektory przeciwmgłowe dwufunkcyjne, oryginalna linia świateł...

 

Nowoczesny i dynamiczny przód Renault TRAFIC, w połączeniu z solidnością i wytrzymałością tworzą design zapewniający efektywną pracę!

Wyposażenie

Pomyśleliśmy o wszystkim, by zapewnić Ci komfortową pracę

TRAFIC - Wyposażenie

Prawdziwe mobilne biuro

Ponieważ codzienna praca nie zawsze jest przewidywalna, TRAFIC został zaprojektowany i uzbrojony w sprytne rozwiązania, aby móc stawić czoła wszelkim wyzwaniom:

  • Mobilne biuro 
  • Klapa do załadunku długich przedmiotów (do 4,15 m)
  • Systemy wspomagające jazdę 
  • Inteligentne systemy multimedialne
  • AndroidAuto™ i Apple CarPlay™
szklarnia

Spersonalizowane narzędzie pracy

Gastronomia, budowlanka, służba zdrowia...  Ponieważ Twoja działalność ma specyficzne potrzeby, odpowiadamy na nie na co dzień! Odkryj nasze wyposażenie dodatkowe, dostosowane akcesoria oraz specjalistyczne zabudowy usprawniające Twoją pracę.

SILNIKI

Silnik i wspomaganie napędu

TRAFIC - Silnik

Nowy silnik

Renault TRAFIC dostępne jest z silnikiem 2,0 l i nową automatyczną, dwusprzęgłową skrzynią biegów EDC.

Ciesz się większym komfortem, dzięki wyższej mocy i momencie obrotowym, jednocześnie zmniejszając zużycie paliwa.

TRAFIC - Extended Grip

Rozwiązania w zakresie napędu

Praca w trudnym terenie?

Renault TRAFIC pomoże Ci w trudnych warunkach drogowych dzięki zaawansowanym systemom wspomagający prowadzenie : Extended Grip, wspomaganie przy ruszaniu pod górę (Hill Start Asssist)...

Renault TRAFIC w szczegółach

Chcesz poznać aktualną ofertę?

Znajdź najbliższego dealera

lub
miniDealocMap

 

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej