bateria i ładowanie RENAULT KANGOO E-TECH ELEKTRYCZNE

Samochód elektryczny Renault Kangoo E-Tech elektryczne
  • Renault Kangoo E-Tech elektryczne ładowanie

Bateria Z.E. 33

Z baterią Z.E. 33 możesz przejechać 200 km w rzeczywistych warunkach Twoim Renault Kangoo E-Tech elektryczne, bez doładowywania.

Ciesz się samochodem w 100% elektrycznym, wykorzystując nasz interaktywny symulator

Twój rzeczywisty zasięg będzie zależał od wielu czynników:

Renault Kangoo E-Tech elektryczne prędkość

Prędkość

Im większa prędkość jazdy, tym większa ilość energii potrzebna do jej utrzymania. 

Renault Kangoo E-Tech elektryczne styl jazdy

Styl jazdy

Korzystaj z technologii elektrycznych. takich jak odzyskiwanie energii podczas hamowania, aby zwiększyć zasięg.

Renault Kangoo E-Tech elektryczne Transportowany ciężar

Przewożony ładunek

Obciążenie samochodu wpływa na zasięg.

Biorąc to pod uwagę, Renault Kangoo E-Tech elektryczne jest idealnym narzędziem do dostaw ostatniego kilometra.

Renault Kangoo E-Tech elektryczne warunki klimatyczne

Warunki klimatyczne

Akumulator trakcyjny zapewnia średnio zasięg około 300 km latem oraz 200 km zimą.

Naładuj baterie w prosty sposób

Naładuj swoje Renault Kangoo E-Tech elektryczne u siebie, w firmie lub na publicznej stacji ładowania: to proste!

Kangoo E-Tech elektryczne

Otwórz klapkę znajdującą się pod logo na osłonie chłodnicy i podłącz swoje Kangoo E-Tech elektryczne. Rano będziesz już miał pełny akumulator!   

Dzięki Wallbox i nowej ładowarce 7 kW, uzyskasz 200 km zasięgu w warunkach rzeczywistych w zaledwie 6 godzin. 

Naładuj swoje Kangoo E-Tech elektryczne w ciągu 7-10 godzin, dzięki kablowi do ładowania okazjonalnego. Możesz również dzięki niemu podłączyć samochód do gniazda typu Green'up™.

Nie masz w pobliżu żadnej stacji ładowania? Możesz się podłączyć też do standardowego elektrycznego gniazda domowego 220 V. W ten sposób odzyskać 25 km zasięgu w ciągu 3 godzin ładowania, a pełne naładowanie baterii uzyskać po 10-12 godzinach.

Renault Kangoo E-Tech elektryczne akcesoria

Naładuj do pełna swoje Renault Kangoo E-Tech elektryczne w 6-9 godzin (w zależności od mocy ładowarki), korzystając z ładowarki Wallbox.

Wallbox o mocy 7 kW umożliwi Ci najszybsze naładowanie samochodu - pełne naładowanie zajmuję 6 godzin.

Dzięki opcjonalnemu kablowi do ładowania okazjonalnego możesz naładować Renault Kangoo E-Tech elektryczne za pomocą gniazda Green'up ™ Access w 12 godzin.

Kangoo E-Tech elektryczne piktogram

Na trasie, przy publicznej stacji ładowania

Na ogólnodostępnej stacji ładowania, specjalnych parkingach lub w centrach handlowych, możesz naładować Twoje Renault Kangoo E-Tech elektryczne do pełna w ciągu 6 godzin (w zależności od dostępnej mocy ładowarki). A w godzinę odzyskasz do 35 km zasięgu.

Zaawansowane technologie zwiększające zasięg

  • Kangoo E-Tech elektryczne silnik bateria

1) Odzyskiwanie energii podczas hamowania: akumulator jest ładowany po zdjęciu nogi z pedału gazu lub po wciśnięciu pedału hamulca.      

2) Pompa ciepła: połączona z układem klimatyzacji, wytwarza ciepło lub obniża temperaturę w kabinie. Działa na zasadzie odwróconej klimatyzacji i może pełnić funkcję zarówno ogrzewania, jak i chłodzenia bez zmniejszania zasięgu samochodu.

3) Opony zmniejszające zużycie energii: dzięki niskim oporom toczenia przyczyniają się do zwiększenia zasięgu bez pogorszenia przyczepności czy parametrów hamowania.

4) Wskaźnik oszczędnej jazdy: umieszczony na tablicy rozdzielczej, informuje kierowcę, czy samochód jest aktualnie w fazie zużywania, czy też odzyskiwania energii.

5) Tryb Eco: włączenie powoduje zmniejszenie mocy silnika i wydłuża zasięg.

6) Wstępne chłodzenie/nagrzewanie samochodu: umożliwia zaprogramowanie podgrzania lub schłodzenia kabiny w fazie ładowania akumulatora Kangoo E-Tech elektryczne. Potrzebna energia zostanie pobrana z sieci, a nie z akumulatora.

7) Ładowarka 7 kW: w ciągu godziny pozwala uzyskać zasięg 35 km z terminala naściennego Wallbox 32 A/7,4 kW przy dodatniej temperaturze na zewnątrz.

Renault Kangoo E-Tech elektryczne w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

Kangoo Express
Kangoo Express
już od 71 800 zł
Trafic
Trafic
już od 86 000 zł
Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej