Nowe Renault Kangoo Van E-tech w 100% elektryczne

Nowe Renault Kangoo Van E-tech w 100% elektryczne

już od 132 400 zł
zapytaj o ofertę

do

300km

zasięgu

silnik

90kW

czyli 120 KM

ładowanie

170km

w ciągu 30 min

w 100% elektryczne

W 100% elektryczne Renault Kangoo Van E-Tech - akumulator, ładowanie

bez kompromisów

Planuj codzienne trasy bez obaw. W 100% elektryczne Kangoo Van E-Tech jest wyposażone w nowej generacji akumulator litowo-jonowy o pojemności 45 kWh, będącej do wykorzystania w 100%. Osiągi czy przestrzeń? Już nie musisz wybierać. Umieszczając akumulator pod podłogą, w 100% elektryczne Kangoo E-Tech zachowuje duże możliwości ładunkowe.

 

Ładuj w prosty sposób za pomocą ładowarki pokładowej 11 kW. Podłącz swoje w 100% elektryczne Kangoo Van E-Tech do wallboxa, aby odzyskać 100% zasięgu nawet w 3 h 50 min. Nie masz czasu? Wybierz wersję 22 kW 80DC*. 30 minut wystarczy, aby odzyskać 170 km zasięgu!

 

Podczas jazdy, wykorzystaj pompę ciepła, aby szybko ogrzać kabinę, optymalizując zasięg. Gdy samochód jest podłączony, w sposób zdalny możesz zapewnić sobie komfort termiczny i 100% zasięgu dzięki funkcji wstępnego przygotowania termicznego.

* W opcji.

łatwe ładowanie

w domu lub w pracy
w domu lub w pracy

Naładuj swoje w 100% elektryczne Kangoo Van E-Tech u siebie lub w miejscu pracy używając punktu ładowania lub wzmocnionego gniazda.

w podróży
w podróży

Na drodze, zarówno w Polsce, jak i za granicą, możesz skorzystać z co raz większej sieci publicznych stacji ładowania.

Mocne strony Kangoo Van

Open Sesame by Renault ™

Dzięki powiększonemu otworowi bocznemu, system System Open Sesame by Renault ułatwia załadunek sprzętu i codzienną pracę.

Zabierz cały swój sprzęt na pokład w 100% elektrycznego Kangoo Van E-Tech i konfiguruj jego wnętrze wedle swoich potrzeb. Składany podsufitowy stelaż wewnętrzny easy inside rack umożliwia łatwe uporządkowanie obiektów o długości do 2 metrów, zachowując jednocześnie dużo miejsca na podłodze.

Kangoo Van E-Tech w 100% elektryczny posiada rekordową zdolność holowania do 1,5 t.

wyposażenie dla Twojej firmy

Alt Image C29

17 systemów wspomagania jazdy


Twoje bezpieczeństwo to nasz priorytet. Systemy wspomagania jazdy w 100% elektrycznym Kangoo Van E-Tech takie jak: aktywny regulator prędkości, aktywny system wspomagania nagłego hamowania, asystent utrzymania pasa ruchu, będą Cię wspierały zarówno w mieście, jak i na dłuższych trasach.

 

W 100% elektryczne Kangoo Van E-Tech jest wyposażone w innowacyjne technologie zapewniające jazdę bez stresu. Miej oko na to, co się dzieje wokół samochodu dzięki wspomaganiu nadzorowania widoku z tyłu. Aby stawić czoła zmiennym warunkom atmosferycznym, zaufaj systemowi utrzymania toru jazdy w przypadku podmuchu bocznego wiatru.

Nowe, w 100% elektryczne Renault Kangoo E-Tech – system multimedialny easylink

system multimedialny easy link

Dostosuj styl prowadzenia do swoich potrzeb! Podłącz swojego smartfona do systemu easy link poprzez Bluetooth, Android Auto™ lub Apple Carplay™. Dzięki temu, możesz się cieszyć swoimi playlistami, aplikacjami i ulubionymi usługami online na ekranie dotykowym o przekątnej 8".

 

Planuj swoje trasy samochodem elektrycznym w prosty sposób! Dzięki nawigacji i usługom online, możesz łatwo zlokalizować stacje ładowania i zoptymalizować swoją trasę.

Wymiary optymalne

Nowe Renault Kangoo Van E-Tech w 100% elektryczne - wymiary z przodu
Nowe Renault Kangoo Van E-Tech w 100% elektryczne - wymiary z profilu
Nowe Renault Kangoo Van E-Tech w 100% elektryczne - wymiary z tyłu

Więcej