Renault MASTER i Renault TRAFIC. Konkretne wsparcie dla Twojego biznesu.

Leasing 103% na 3 lata*

 

Easy Mobility - zastępcze auto dostawcze dla Twojej firmy

 

Easy Service PRO - przeglądy i przedłużona
gwarancja do 5 lat lub 200 000 km

 

Zainteresowany Renault MASTER?

Gama samochodów dostawczych Renault w porcie
Gama samochodów dostawczych Renault na torze
Samochód dostawczy Renault w parku
Samochód Renault do transportu osób niepełnosprawnych
Samochód dostawczy Renault z tyłu
Samochody modyfikowane Renault z otwartymi drzwiami
Nowe Renault Master z przodu

Renault MASTER

Dostępny z silnikiem o mocy 180 KM oraz momentem obrotowym 400 Nm

Więcej o modelu
Nowe Renault Trafic z przodu

Renault TRAFIC

Dostępny z silnikiem 2.0 dCi o mocy 170 KM i automaytyczną skrzynią biegów EDC

Więcej o modelu

Elektryczne samochody dostawcze Renault

Gama dostawczych samochodów elektrycznych Renault to ekorowiązanie dla Twojego biznesu. Zyskasz nie tylko Ty, ale również środowisko!

Nowy Master Z.E. z przodu

Renault MASTER Z.E.

Transportuj, korzystając w 100% z napędu elektrycznego!

Więcej o modelu
Renault KANGOO Z.E. z przodu

Renault KANGOO Z.E.

W 100% elektryczne! 200 km rzeczywistego zasięgu.

Więcej o modelu

Ułatw sobie życie z Renault

*Leasing 103% na 3 lata to przykładowa suma opłat leasingowych dla przedsiębiorców. Całkowita suma opłat wynosi 103% przy następujących parametrach: opłata wstępna 10%, wartość wykupu 10%, okres umowy 36 miesięcy. Szczegółowe warunki Leasingu 103% na 3 lata oferowanego przez RCI Leasing Polska Sp. z o.o. skierowanego do przedsiębiorców, dostępne u Autoryzowanych Partnerów Renault. Zawarcie umowy leasingu uzależnione jest od posiadania zdolności leasingowej. Szczegóły oferty w salonach Renault oraz na odreki.renault.pl. Stan oferty na 23.03.2021 r. Wartości zużycia paliwa dla modelu Nowe Renault Master, w zależności od wariantu i wersji, wynoszą w cyklu mieszanym od 8,6 do 12,6 l/100 km, a emisja CO2 od 223 do 330 g/km. Wartości zużycia paliwa i emisji CO2 ustalone zgodnie ze standardową metodą pomiaru określoną w obowiązujących przepisach dotyczących homologacji pojazdów. Identyczna dla wszystkich producentów metoda pomiaru umożliwia porównanie samochodów. Zużycie paliwa w warunkach rzeczywistych zależy od warunków eksploatacji pojazdu, wyposażenia i stylu jazdy kierowcy. W celu optymalizacji spalania zachęcamy do zapoznania się z poradami dostępnymi na stronie renault.pl.

 

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej