NOWE RENAULT TRAFIC

W leasingu od 102% z gwarancją stałej raty*

Renault Trafic – wygląd zewnętrzny
Renault Trafic – wygląd zewnętrzny
Renault Trafic – wygląd zewnętrzny
Nowy Renault Trafic Van – załadunek

zoptymalizowana przestrzeń ładunkowa

nawet
4,15 m
długości przestrzeni ładunkowej
Dzięki zastosowaniu pomysłowej klapy pod siedzeniem pasażera Nowy Trafic ma 4,15 m długości ładunkowej, co czyni go liderem w swojej klasie!
nawet
8,9 m3
pojemności użytkowej
Prostokątny kształt pozwala na optymalizację przestrzeni ładunkowej. Możliwość przewozu do 8,9 m3 pojemności użytkowej w wersji L2H2.
nawet
18
uchwytów do mocowania
Dla zwiększenia bezpieczeństwa i komfortu w Twojej firmie nowy Trafic może być wyposażony nawet w 18 uchwytów do mocowania.
nawet
2,5 t
zdolności holowniczej
Potrzebujesz przewieźć więcej towarów? Dzięki 2,5 tony zdolności holownicznej nowy Trafic pozwala przewieźć wszystko, czego potrzebujesz.

NOWE RENAULT TRAFIC: AUTO DOSTAWCZE DLA KAŻDEJ BRANŻY

dostępność

2

długości

11

autoryzowanych wykonawców zabudów

nawet

14

wersji

renault trafic van zabudowa
renault trafic van zabudowa
renault trafic van zabudowa

PRAWDZIWE MOBILNE BIURO

pracuj bez ograniczeń

Aby umożliwić korzystanie z laptopa i pracę w warunkach godnych mobilnego biura, nowy Trafic posiada składane oparcie środkowego fotela, co zapewnia modułową przestrzeń roboczą. Otwarte lub zamknięte, użyteczne schowki oferują aż 88 litrów pojemności.

Nowe Renault Trafic – mobilne biuro
mobilne biuro
Nowe Renault TRAFIC – szuflada, schowki
szuflada Easy Life 6,6 l
Nowe Renault Trafic – wnętrze
nowa kabina
Nowe Renault Trafic – deska rozdzielcza
Smart Cockpit
Nowe Renault Trafic – ładowarka indukcyjna
ładowarka indukcyjna
Nowe Renault Trafic – system multimedialny
system multimedialny EASY LINK
Nowe Renault Trafic – kolor karoserii
nowy kolor niebieski Cumulus

PEŁNE BEZPIECZEŃSTWO TWOICH PODRÓŻY

*Leasing od 102% to przykładowa suma opłat leasingowych dla przedsiębiorstw. Szczegółowe warunki leasingu oferowanego przez RCI Leasing Polska Sp. z o.o. dostępne u Autoryzowanych Partnerów Renault. Zawarcie umowy leasingu uzależnione jest od posiadania zdolności leasingowej. Stan oferty na 21.03.2022r. Klient nabywając umowę serwisową Easy Service, uzyskuje prawo do określonych napraw, wykonywania usług serwisowych oraz Assistance od momentu zawarcia tej umowy. Umowa obowiązuje do 1 roku po zakończeniu gwarancji fabrycznej lub do przebiegu 120 tys. km w zależności od tego, co nastąpi pierwsze. Szczegółowy zakres usług określony jest w Ogólnych Warunkach Umowy Serwisowej Easy Service, dostępnych u Autoryzowanych Partnerów Renault. Nr 1 wśród samochodów dostawczych na podstawie skumulowanych danych nt. liczby rejestracji samochodów dostawczych w Polsce w okresie od 01.01.2022 do 31.01.2022.